تبلیغات
پرتال تخصصّی Warcraft_DotA_Garena - مشخصات rexxar

پرتال تخصصّی Warcraft_DotA_Garena
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ 1391/01/12 توسط masoud jamshidian
سلام دوستان چند روزی بود چیزی به ذهنم نرسید که بنویسم براتون ولی‌ امروز می‌خوام راجب رکسار  یکم توضیح بدم که واقعا کیه با مشخصاتش

لقب : پهلوان هورد
جنسیت : مذکر
نژاد : نیمه ارک - نیمه غول
کلاس شخصیت : رام کننده حیوانات
طرفدار : هورد، قبیله مک‌نتال
شغل : رام کننده حیوانات - دست راست ترال
مکان : نامعلوم
وضعیت : دائما در حال سفر است
رکسار یا Rexxar نیمه ارک-نیمه غول، رام‌کننده حیوانات است او ابزاری برای کمک به هورد در دفاع از دورتار بعد از شکست لژیون سوزان بود. اصل و نسب نیمه ارک، نیمه غولی‌اش به مُک‌ناتال می‌رسد. بخاطر تبار ترکیب شده‌اش، او مبارز بزرگ و خشنی است که از دو تبر بزرگ در نبرد استفاده می‌کند. او تقریبا بی‌خانمان است. و مرتب در سرزمین‌های کالیمدور با خرس وفادارش میشا در حال گشت و گذار است.

از گذشته رکسار اطلاعات کمی داریم. اما پس از شکست لژیون سوزان او به هورد آمد تا یکی از پهلوانان بزرگ هورد باشد. او ابزاری در کمک کردن به قبیله نیزه سیاه ترول‌ها و فرار آنها از جزیره زمانی که مارینس از کول‌تیراس به آنجا تجاوز کرد بود و با کمک ترول شکارچی سایه، روخان و ارباب اختلاط‌گر پانداها چن سِتبر طوفان کمک کرد تا دورتار برای هورد محفوظ بماند.

هنگامی که گزارش آغاز حمله اتحاد منتشر شد. رکسار فرستاده شده بود تا وضعیت اتحاد ضعیف طرفین را بسنجد و ببیند که آیا این اتحادفسخ شده‌است یا نه؛ او توسط جینا پرادمور در اتفاقات رخ داده و ظاهر شدن مجدد دریاسالار پرادمور (پدر جینا) و حمله دریاسالار به ارک یاری شد. رکسار نیروهای هورد را رهبری کرد و تجاوزات را دفع کرد و دریاسالار را کشت.

رکسار بعدها از سرزمین‌های وحشی کالیمدور بار دیگر برای گشت و گذار خارج شد و حتما در زمین‌های کالیمدور مثل دسولیث و فرالاس با میشا که همیشه در کنار اوست پیدا خواهد شد.

دوران نفرت

در رمان، دوران نفرت رکسار بار دیگر در سفر بود که مبارز زخمی ارک «بیروک» را در سفرش ملاقات کرد، بیروک اصرار ورزید که باید رکسار پیام او را به سرعت و قبل از اینکه دیر شود به جنگ‌سالار برساند. او شاهد ملاقات بعضی از انسان‌های عضو قبیله شمشیر سوزان بود که در حال کشیدن نقشه‌ای برای حمله به دورتار بودند. در عوض رکسار او را زنده نزد گرام مش نگهدارنده برد. جایی که او توسط کالتار شمن معتمد ترال بهبود یافته بود .

Warcraft 3
در هنر نبرد ۳ رکسار داری توانایی ایجاد میشا است اما تبرهایش در دستانش است. همچنین او جوجه تیغی و پرنده‌ای رام شده درست می‌کند.

در جهان هنر نبرد اخیرا تهدیدی از یک جنگ‌سالار جدید به نام رکسار که از انزوا در آمده‌است شنیده می‌شود. سیاه‌دست درنده، پسر کهنسال سیاه‌دست نابود شده که در هنر نبرد ۱، جنگ‌سالار بود ادعا کرده‌است که قسمتی از کوهستان سیاه‌صخره متعلق به او است و اعلام کرده که رهبر واقعی ارک خودش است.

پی‌برده‌اند که سیاه‌دست درنده مانند عروسک خیمه شب بازی تحت کنترل اژدهای سیاه بوده‌است. رکسار به رهبر جوان و ماجراجوی هورد کمک کرد تا راهی برای ضربه زدن به قلب اژدهای سیاه-آنیکسیا مادر جوجه‌ها، پیدا کند.

مهارتها به عنوان بک رهبر

گرچه رکسار یک بی‌خانمان است، اما آشکارا، رهبری واقعی است. او گروهش را رهبری می‌کند (میشا خرس‌اش و در ابتدا روخان و بعدا به چن ستبر طوفان و کایرن سُم‌خونی ملحق شد) و پیروزی‌های بسیاری بدست می‌آورد و موفق می‌شود تا غول‌های سنگ کوب را در نبرد برای هورد رهبری کند.

در زمان دفاع از دورتار و تهاجم به ثرامور، او و گروهش در نبرد، هزاران ارک، ترول، تائورن و غول را رهبری می‌کرد و نقشه‌های تاکتیکی بسیاری برای پیروز شدن بر نیروهای بالا مقام پرادمور می‌کشید. او بسیار زود غول‌ها را ترک کرد و به انزوا برگشت. اما بعقیده بسیاری او می‌توانست سنگ کوب‌ها را به سمت آینده‌ای روشن راهنمایی کند.

طبقه بندی: راز، 
برچسب ها: rexxar، آموزش، آموزش هیرو، آموزش هیروی rexxar،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک