تبلیغات
پرتال تخصصّی Warcraft_DotA_Garena - اموزش کلاس pladian

پرتال تخصصّی Warcraft_DotA_Garena
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ 1391/03/26 توسط Kami Hunter


paladin هیروی مورد علاقه ی من

نگهبانان نور مقدس و محافظان متحدان خود، Paladin ها همراهان خود را با هاله ی مقدس و موهبت ها، از خطرات دشمنان حفظ می کنند و جادو ها و مهارت های آنان را افزایش می دهند. با پوشیدن سنگین ترین زره ها میتوانند در برابر پرقدرت ترین ضربات دشمن در سخت ترین جنگ ها مقاومت کنند، و در حالی که خود را سپر قرار داده اند می توانند متحدان خود را شفا دهند و آنها را به زندگی برگردانند. در زمان جنگ، آنها از انواع اسلحه استفاده کرده، دشمنان خود را گیج (Stun) میکنند و با قدرت های نورانی مقدس دشمنان خود را به سزای اعمالشان می رسانند. Paladin ها از نوع کلاس های دفاعی هستند که برای هدف مقاومت در برابر دشمن تربیت شده اند.
 • موجود برای نژاد های: Humans, Dwarves, Blood Elves, Draenei
 • نوع کلاس: مرکب، شفا دهنده (مکمل)
 • نوار های نشانگر: Health Bar و Mana Bar
 • زره های قابل استفاده: پارچه (Cloth) ، چرم (Leather) ، زره (Mail) ، زره پولادین (Plate) از مرحله ی 40 به بعد ، سپر (Shield)
 • اسلحه های قابل استفاده: One and Two-handed Maces, One and Two-handed Swords, One and Two-handed Axes, Polearms
 • توضیحات بیشتر: مرکب با گرایش بیشتر به اسلحه و سپر

Paladin ترکیبی از یک حمله کننده فیزیکی و یک Spell Caster مکمل است. این کلاس نزد گروه ها و Raid ها به دلیل داشتن قابلیت شفا دادن و Buff های قدرتمند و دیگر مهارت ها بسیار محبوب است. Paladin ها همچنین می توانند از یک Aura که قابلیت های مختلفی دارد و یک Blessing برای قدرت مند کردن همراهان خود استفاده کنند. در همین صفحه میتوانید در مورد Blessing ها و Aura ها مطلب بخوانید. این کلاس بسیار جان سخت است و به سختی کشته می شود. علت این امر نیز دارا بودن جادو های مختلفی برای دفاع و رهایی از مرگ است. Paladin همچنین میتواند بر خلاف دیگر حمله کنندگان فیزیکی، به وسیله ی نور مقدس خود را شفا دهد. دشمن اصلی این کلاس نژاد Undead ها می باشند که مهارت ها و جادوهای زیادی نیز برای مبارزه با این نژاد دارا می باشد.


جادو ها، قابلیت ها و مهارت ها

اصلی ترین جادوها و مهارت های Paladin را 4 دسته ی اصلی تشکیل می دهند. که در زیر به آنها اشاره می کنم. بیشترین مهارت یک Paladin در کمک کردن به همراهان خود به وسیله ی Buff های قدرتمند خود است. سایر مهارت های این کلاس مهارت های حمله ای است که قدرت تهاجم این کلاس را تکمیل می کند.
چهار مهارت اصلی این کلاس عبارتند از:

Aura ها
Paladin ها از هاله های نورانی ای استفاده می کنند که به عبارتی Area of Effect است و تا شعاع مشخص، اطراف خود را تحت الشعاع قرار می دهد و همراهان را تقویت می کند. فقط یک Aura برای هر Paladin میتواند فعال باشد، اگر چه چندین Paladin میتوانند چندین Aura مختلف برای گروه به ارمغان بیاورند (یعنی به تعداد Paladin در گروه Aura هست). لازم به ذکر است که استفاده 2 تا از Paladin های گروه از یک Aura مشابه تاثیری ندارد و بر قدرت آن نمی افزاید. بنابراین در گروه بهتر است Paladin ها با هماهنگی Aura ها را تقسیم بندی کنند. این Aura ها Mana لازم ندارند و هیچگونه Cooldown ندارند و در حین جنگ نیز قابل تغییر هستند.

Blessing ها
این مهارت Buff هایی هستند که بر روی همه ی کلاس ها قابل استفاده هستند. Blessing های معمولی Buff های 10 دقیقه ای هستند، اما در مرحله های بالاتر با فراگیری Greater Blessing ها زمان این Buff ها به 30 دقیقه افزایش می یابد و همچنین برای تمام کلاس های مشابه در گروه اثر گذار است (به عنوان مثال استفاده از Greater Blessing of Might برای یک Warrior برای تمام Warrior های آن گروه تاثیر گذار است و لزومی به استفاده ی جادو برای تک تک Warrior ها نیست).

Seal ها
به منظور افزایش قدرت خود Paladin است که مدت زمان طولانی نیز دوام دارد. درواقع هر ضربه از اسلحه ی Paladin میتواند یکی از Seal های استفاده شده را فعال کند. بعلاوه Paladin ها میتوانند نیروی این Seal ها را با جادوی Judgment بر سر دشمن فرود آورند. این Judgment ها به مقدار مشخصی صدمه وارد می کنند. در Patch جدید که Judgment ها 3 نوع شده اند، بر اساس نوع Judgment که استفاده شده است اثر دیگری نیز بر Paladin دارند.

Hand ها
در Patch 3.0.2 به مهارت های Paladin اضافه شده، Buff هایی هستند که بر روی هر یک از اعضای گروه قابل استفاده هستند. مدت زمان بسیار کوتاهی دارند اما تاثیر بسیار زیاد، که معمولا در مواقع ضروری استفاده می شوند.


مزایا و معایب این کلاس

مزایا
 • قابلیت پوشیدن زره های قدرتمند و بدست گرفتن انواع اسلحه ها را دارا می باشد.
 • دارای Aura ها و Blessing های مختلف که به عنوان یک Buff، مهارت های همراهان را به شدت افزایش می دهد.
 • دارای قدرت شفا دادن همراهان و زنده کردن مردگان بعد از جنگ.
 • دارای Mount اختصاصی
 • دارای قدرت قربانی کردن خود برای نجات افراد گروه 

معایب
 • برای دفاع کردن و حمله کردن شدیدا به Mana متکی است.
 • هیچگونه مهارت یا اسلحه ای برای از بین بردن دشمنان از راه دور ندارد.
 • قابلیت های بسیار محدود، با Cooldown های زیاد در دفع کردن حملات دشمنان.

در میان Horde ها فقط Blood Elf را میتوان به عنوان Paladin برگزید. اما در میان Alliance ها سه نژاد Human، Dwarf و Draenei را میتوان به عنوان یک Paladin تربیت کرد
طبقه بندی: WOW، 
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک