تبلیغات
پرتال تخصصّی Warcraft_DotA_Garena - معرفی 19 بازیکن حرفه ای دوتا در ایران

پرتال تخصصّی Warcraft_DotA_Garena
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ 1391/10/25 توسط NewCygnus 2010
با سلام خدمت مدیر وبلاگ آقا خشایار

ایندفعه براتون 19 player pro ایران معرفی میکنم.


برای معرفی بازیکنان سرشناس در ادامه مطلب بروید.


تعریفی از خوذم نمیکنم جز اونا من هستم
NEWCYGNUS2010


نکته:هر دفعه بتونم عکس همین بازیکنان رو میدم تو وبلاگ تا شما عزیزان ببینین...
این بازیکنان با توجه به مسابقات QT ، AGC ، MSI ، ESWC که در سال گذشته برگزار شده است ، انتخاب و کاندیدا شدند. در ابتدا توضیحات مختصری در مورد هر یک از بازیکنان خواهیم داشت تا با شناخت کامل از همه ی بازیکنان در نظرسنجی شرکت کنید.

1- Ali khiar : علی Enemy معروف به Ali khiar بازیکن خوب تیم HOT در مسابقات MSI امسال بود که در مسابقات MSI پارسال لیدری تیم HOT را به عهده داشت و با رسیدن به فینال و شکست تیم Xonce توانست برای تیم خود قهرمانی این دوره از مسابقات رو بدست بیاورد. این بازیکن تخصص زیادی در بازیهای ۱vs1 و ۲vs2 دارد و از جمله هیروهای مورد علاقه وی میتوان از Anti mage و Chaos Knight نام برد.


2- Aram Hunter : آرام اکتایی لیدر تیم Scenario که در آخرین مسابقاتی که در سطح کشور برگزار شد (ESWC و MSI) در %۹۰ بازیها نقش Carry را داشت. بعد از مسابقات MGC 90 آمار نشان می دهد که به جز ۲ باخت در مسابقات رسمی، تیم Scenario هیچ باختی نداشته و در تمامی مسابقاتی که شرکت کرده است مقام اول را کسب کرده. از هیروهای مورد علاقه وی میتوان به Tiny ، Morph ، SF ، Anti Mage اشاره کرد.


3- Farzad Smile : فرزاد Smile لیدر تیم Merrit که در مسابقات MSI مقام دوم را کسب کردند ، در سبک Semi Carry بازیهای خوبی رو به نمایش در آورد. تقریبا میشود گفت که استفاده از دو هیروی Shadow Demon و Cenature WarChief برای تیم Merrit است و ایده ی این بازیکن . تیم Merrit نیز مثل تیم Reborn در مسابقات MGC90 از گردونه ی مسابقات حذف شد و مقامی نیاورد. هیروهای تخصصی این بازیکن Slardar و Cenatur !

4-Sadegh new2010:صادق معروف به Newcygnus2010 که در تیم های زیادی بازی کرده.از جمله Merrit که با mohhamad hyper هم بازی بوده . به دلیل مشکلات نتونسته رسما  تو مسابقات offline شرکت کند.امسال اومده برای تیم Rmk بازی بکنه.بیشتر Solo میره وCarry عالی داره. هیروهای مورد علاقه این بازیکن   Sf و Morphو Kunkkaوinvoker اشاره کرد.

5- Abolfazl Zero : ابوالفضل Zero معروف به شابدول ! همونطور که از اسم این بازیکن پیداست جزو بازیکنان Hard Carry و Farmer هست اما در سال ۲۰۱۲ از سبک Carry به سبک Solo تغییر پیدا کرد و عملکرد خوبی داشت. Zero مثل بقیه ی بازیکنان تیم Scenario در تمامی مسابقات گذشته به غیر از MGC90 مقام اول را کسب کرده . هیروهای مورد علاقه این بازیکن نیز Omni Knight ، Dragon Knight ، Qoeen Of pain هستند.

6- Alireza Pixel : علیرضا لیدر تیم Hot بعد از ترک کردن تیم Reborn تصمیم به تشکیل تیم جدیدی به نام Ace به لیدری Ali Sarmad را داشت . نقش این بازیکن که در گذشته Ganker بود به Solo تغییر پیدا کرد و در %۹۰ بازیهای تیم Hot بازیکن Solo یا Carry بود.این بازیکن در بکارگیری هیروها در مسابقات MSI ، از سبک مسابقات dota2 Champion استفاده کرد و سبک های خوبی رو به نمایش گذاشتند. هیروهای مورد علاقه این بازیکن Tide Hunter ، Templar ، Lone Druid هستند .

7- Reza ZZ : رضا بازیکن اهوازی تیم K یکی از بازیکنان بسیار خوب Solo Mid غیر تهرانی است. این بازیکن در مسابقات MGC بازیهای خوبی از خود به نمایش گذاشته . هیروهای تخصصی این بازیکن : Tinker – Queen of Pain

8- Sajad Next : سجاد بازیکن محبوب کرجی که به علت تحصیل مدتهاست با بازیکنان اراکی تیم BB را تشکیل داده اند. سجاد لیدری این تیم رو به عهده دارد . از سجاد میتوان به عنوان یکی از بهترین Solo Mid های پنج سال اخیر در ایران یاد کرد. از هیروهای تخصصی این بازیکن Storm و Queen of Pain را می توان نام برد.

9- Ali Nightmare : علی بازیکن تیم K در مسابقات ESWC و تیم Fatality در مسابقات MSI بازیهای قابل قبول و خوبی رو از خودش به نمایش گذاشت. به طوری که در مقابل تیم Hot با هیروی nerubian weaver توانست بسیار موثر عمل کند. به علت اینکه این بازیکن در چند نقش مختلف بازی می کند ، مجبور شدیم در بازیکنان Hard Lane قرار دهیم. هیروهای مورد علاقه این بازیکن Nerubian weaver ، Mirana ، Puck است.

10- Farhad Lahaine : فرهاد ، برادر فرزاد اسمایل است که به توضیح فرزاد پرداختیم . فرهاد و فرزاد هر دو در تیم Merrit بازی می کنند و جزو برترین های نقش Hard Lane در سال ۲۰۱۲ . در مسابقات MSI بازیهای بسیار خوبی رو انجام داد مخصوصا در بازی با تیم Scenario با هیروی Invoker بازی زیبایی داشت و تیم حریف رو تحت فشار داد. تیم این بازیکن یعنی Merrit در مسابقات MSI امسال مقام دوم را از آن خود کرد. هیروهای مورد علاقه : Invoker – Darkseer


11- Omid Ono : امید بازیکن محبوب و دوست داشتنی تیم Hot بعد از مسابقات MGC سبک خودش را از Carry به Solo تغییر داد. امید جزو قدیمی ترین بازیکنان دوتا است و مقام های بسیار زیادی دارد و به عنوان نظر شخصی با اخلاق ترین بازیکن ایرانی نیز هست. هیروهای مورد علاقه : Windrunner – Warlock – Enigma !


12- Sohrab Neverest : سهراب یکی از بازیکنان تیم اراکی BB است. تیم BB در مسابقه اصفهان توانست جزو ۴ تیم برتر باشد. این بازیکن همراه با دوستان دیگر همشهری خود در مسابقات MSI شرکت کرد. هیروهای مورد علاقه این بازیکن Puck می باشد.13- Amir Phanthom : امیر جزو یکی از بهترین بازیکنان نقش Ganker است. در مسابقات قبلی با حضور در تیم Scenario توانسته در تمامی مسابقات به غیر از MGC90 مقام اول را کسب کند. امیر در ماه های اخیر بیشتر به سمت بازی dota2 رفته و با بازیکنان مطرح و دسته اول جهان مثل Dendi ، Puppey ، Kuroky و … بازی می کند و بازیها قابل قبول بوده. در طی مسابقات MSI نیز با توجه به مسابقات دوتا۲ جهان ، پیک های خود را در مسابقات MSI انتخاب می کردند .

14- Mohammad Hyper : محمد بی شک بهترین بازیکن وارکرافت ایران است. در مسابقات MSI محمد در دو رشته شرکت کرد و در بازیهای دوتا در تیم Merrit حضور داشت. ایشان در آخرین روزهای باقی مانده به مسابقه MSI از تیم Hot جدا شد و به تیم Merrit پیوست و با تیم Merrit به مقام دومی دست یافت. این نکته نیز قابل ذکر است که در این مسابقات علاوه بر مقام دومی در رشته dota به مقام اول در رشته warcraft نیز دست یافت و شگفتی ساز این دوره از مسابقات بود.

15- Mehrbod BRB : مهربد بازیکن تیم K اهواز در نقش Support ظاهر شد بازیهای خوبی از خود نشان داد. با توجه به اینکه این بازیکن تجربه ی کمی در مسابقات کشوری دارد اما بازیهای خوبی از خود در مسابقات MSI و ESWC داشت. هیروهای مورد علاقه این بازیکن نیز Venge – Enigma هستند.

16- Omid Fisker : امید بازیکنی محبوب بین بقیه ی بازیکنان است . این بازیکن که اکنون در تیم Hot بازی می کند ، قبلا لیدر تیم FTW بود که به عنوان جدی ترین رقیب تیم Reborn محسوب میشد. امید مقام های بسیاری در سالهای اخیر به دست آورده اما در سال ۲۰۱۲ کمتر بازی می کرد و در عرصه ی گیم کمتر بود. اما هنوز هم میتوان به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در نقش Ganker از او نام برد. هیروهای تخصصی این بازیکن Venge – Enigma – Rubick هستند.

17- Ali Sarmadi : علی بازیکن تیم Hot و قبلا لیدر تیم Ace بود. از علی میتوان به عنوان یکی از قدیمی ترین بازیکنان در سبک Support نام برد و جزو پایه های اصلی دو تیم hot و Ace است و بود. این بازیکن مدتها عضو تیم Reborn بود و با علیرضا پیکسل یک زوج خوب را تشکیل می دادند و هر دو نیز به مسابقات فرانسه اعزام شده بودند. هیروهای تخصصی این بازیکن Chen – Shadow Demon – Thrall هستند.

18- Behrad : بهراد بازیکن شیرازی که عملکرد بسیار خوبی در بین بازیکنان جدید در مسابقات MSI داشته را میتوان از بازیکنان جوان و باهوش سال ۲۰۱۲ دانست. بهراد بعد از حذف شدن تیم K در مقابل تیم شیراز به علت BackDoor تصمیم به ترک گیم گرفت اما هیچ وقت گیم رو ترک نکرد. هیروهای تخصصی این بازیکن Ancient – Shadow Demon هستند.


19- Navid Jackput : نوید بازیکن تیم RMK را میتوان جزو بهترین Supporter های ایران نام برد. این بازیکن مدتها است در شهر کرج مشغول به بازی است. این بازیکن در مسابقات هفتگی عملکرد خوبی دارد اما در مسابقات رسمی MSI عملکرد چشمگیری نداشت. هیروهای تخصصی وی Maiden – Rubick می باشند.
.

  برای نظر سنجی به سایت www.dota-2.ir/poll
                                     به امید پیشرفت

طبقه بندی: دوتا (بیوگرافی) (مطالب مفید مهم)،  گارنا،  مطالب به خصوص وبلاگ، 
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک